Objednávka softvér

softvér pre návrhy nábytku a vizualizácie interiérov

PRO100 - navrhovanie nábytku a vizualizácie interiérov
KRAY render - externý render
CUT100 - nárezové plány - optimalizácia


Všetky naše produkty možno po uhradení faktúry vyzdvihnúť v našej kancelárii v Brne. Objednať si ich môžete prostredníctvom objednávkového formulára, e-mailom, telefonicky alebo zaslaním záväznej objednávky poštou.
V prípade objednávky po internete uveďte, prosím, Vaše telefónne číslo pre potvrdenie platnosti Vašu objednávky. Objednané produkty zasielame pomocou expresné balíkové služby DPD na dobierku alebo po uhradení zálohovej faktúry, prepravné je zadarmo.

V prípade platby bankovým prevodom vystavujeme odberateľom zálohovú faktúru. Po uhradení príslušnej čiastky produkty a faktúru zasielame zákazníkom na požadovanú adresu.

Všetky licencie sú trvalé bez ďalších poplatkov - platíte iba raz a používanie programu nie je spojené so žiadnymi ďalšími poplatkami. Licencia programu PRO100 je vrátane knižníc nábytku, prvkov a materiálov (cca 4,5 GB). Programy sú chránené USB hardvérovým kľúčom - programy môžete nainštalovať na viac počítačov, ale pracovať možno iba tam, kde je práve vložený USB kľúč do USB prortu počítača. Inštalácia nových licencií PRO100 a CUT100 zasielame na USB flash disku. Inštalácia KRAY render je zasielaná iba elektronicky.


Aktuálna verzia programu PRO100 je verzia číslo 6.38
Cena softvér podľa cenníka.Používanie našich programov nie je spojené so žiadnymi skrytými poplatky!

Kancelária

PRO100 software, spol. s r.o.
Vranovská 102
Brno-Husovice 61400
Czech republic